Kraso Sokolov z.s.

Figure Skating Kraso Sokolov

Maškarním karnevalem na ledě, který se konal 25.3.2016, byla zakončena letošní krasobruslařská sezóna. 
Tímto bychom chtěli vyjádřit naše díky všem, kteří ji s námi trávili. Také bychom chtěli vyzdvihnout úspěchy našich krasobruslařek v celorepublikovém Poháru ČKS a to: kategorie žačky nejmladší - Tereza Čtvrtečková obsadila krásné třetí místo, Martina Šupková místo šestnácté a Markéta Šupková místo třicáté. V kategorii soutěžilo celkem 109 krasobruslařek. Dále v kategorii nováčci mladší se na pátém místě z celkového počtu šedesáti tří krasobruslařek umístila Dorota Šmejkalová a šestnácté místo obsadila Kottová Klára. Všem patří obrovské gratulace. 

Ale ani na jaře se nebude zahálet. Bude se konat intenzivní suchá příprava a také budou probíhat tréninky na ledě v Ostrově a v Praze. Je důležité trénovat vytrvale a nepřetržitě, protože kdo chce uspět, musí trénovat víc než jeho soupeř.
 
Na závěr bychom chtěli zvláště poděkovat rodičům za jejich trpělivost, spolupráci a podporu dětí v této sezóně. Bez vás bychom to nezvládli. 
 
Doufáme, že příští sezóna bude ještě úspěšnější, než ta letošní.
 
Vaše Kraso Sokolov z.s.

 

Na velký pátek (25.3.2016) se u nás na ledě konal Maškarní karneval. Zúčastnila se vás spousta a za to vám všem děkujeme. Předvedlo se nám plno krásných masek a kostýmu a nikdo neodešel domů s prázdnou.

Společně jsme si to na ledě pořádně užili.

Zde jsi můžete prohlédnout pár fotek:

 

 

Doufáme, že se příští rok opět zúčasníte. 

 

 

Opět nás k nám zavítal nadaný krasobruslař Matěj Novák, aby se s námi podělil o své dovednosti. S Matějem jsme nejen pečlivě trénovali, ale také jsme si užili spoustu legrace.

 

Dne 23. 1. 2016 jsme se zúčastnili Tachovského poháru, kde Dorotka Šmejkalová a Klárka Kottová celou soutěž ovládly a obsadily 1. (Dorotka) a 2. (Klárka) místo v kategorii nováčci mladší. 

V sobotu 2. 2. 2016 jsme bojovali ve Velké Ceně Litvínova, kde si Dorotka  Šmejkalová odnesla stříbrnou medaili a  Klárka Kottová obsadila 5.místo v kategorii nováčci mladší. Bramborová medaile vyšla na Markétku Šupkovou, 5.místo na Terezku Čtvrtečkovou a 8. místo přiváží Marťa Šupková z kategorie žačky nejmladší A.